121260540 660078021348877 6574974206986116366 n

Nowotarżanka zaśpiewała tak, że odwrócili się wszyscy trenerzy. Padły też ciekawe propozycje.

 Zatem pytamy jakie emocje towarzyszą przesłuchaniom?

Przesłuchania w ciemno to całkowicie inny rodzaj występu. Jedna szansa, 2 minuty, na podstawie których zostaną ocenione twoje umiejętności, charyzma ... Jest to totalny kosmos połączony z adrenaliną, która trzyma nas na nogach i z dziwnym stresem. Szczerze mówiąc nie wiem dokładnie co czułam podczas mojego blinda. Pamiętam radość kiedy zobaczyłam odwróconych jurorów – mówi nam Magda.

Wyłączeni z walki o uczestniczkę zostali Urszula Dudziak i Michał Szpak. Baron i Tomson starali się przekonać Magdę do siebie, przekonując, że wyprodukują jej płytę. Jednak:

Trafiłam do drużyny Pani Edyty i był to świetny wybór. Pani Edyta to wspaniała wokalistka z niesamowitym warsztatem. Bije od niej ciepło. Myślę, że każdy uczestnik czuł od niej wsparcie.

Zobaczcie występ Magdy w przesłuchaniach w ciemno. Dacie wiarę, że to jej występ sceniczny?

 

 

Jak zaczęła się jej przygoda z muzyką?

Jako 16 letnia dziewczyna nagrywałam utwory z pogranicza popu, soulu. Jako dziecko wychowywałam się na muzyce rnb i to ona wróciła do mnie jak bumerang. Na YT można zobaczyć moje stare utwory, natomiast na wszystkich platformach muzycznych pojawił się niedawno mój nowy singiel "LOVE". Występuję pod pseudonimem MAGDA C.

 

Skąd pomysł na udział w programie?

Do udziału w programie The Voice namówiła mnie koleżanka mojej mamy, Pani Agnieszka. Powiedziała, że trwają przesłuchania online i mam jeszcze parę dni żeby się zgłosić. Zdecydowałam się!

Nie pozostaje nam nic innego, jak podziękować Pani Agnieszce, bo MAGDA C w programie wypadła świetnie. Trzymamy kciuki za kolejne etapy!

 fot: Magda Ćwiertnia