jarząbek justyna

Justynę oglądamy w 11 edycji programu. W przesłuchaniach zaprezentowała utwór "Trudno mi się przyznać". 

 Pochodząca z Bańskiej Niżnej młoda góralka gra na skrzypcach i studiuje wokalistykę jazzową na Akademii Muzycznej w Katowicach. Jak pzyznaje swoją przyszłość chciałaby związać z muzyką i tworzyć takie rzeczy, które spełniłyby ją artystycznie - trzymamy kciuki!

Dziś opowiada nam o udziale w talent show. Przypomnijmy jak Justyna poradziła sobie w przesłuchaniach:

 

 Wyjątkowe wykonanie piosenki Ani Dąbrowskiej spodobało się publiczności. Na oficjalnym kanale The Voice of Poland również nie brakuje pochlebnych komentarzy.

Pytamy jak po przesłuchaniach mija jej czas w programie?

Na pewno na intensywnych przygotowaniach do Bitew oraz poznawaniu innych uczestników, którzy swoją drogą są przesympatyczni.

Swoim wykonaniem przekonałaś dwoje jurorów: Michała Szpaka i Edytę Górniak. Czy wiedziałaś kogo wybrać?

Odwrócenie dwóch foteli w TVOP było spełnieniem moich artystycznych marzeń. Nie sądziłam, że wersja piosenki Ani Dąbrowskiej, którą pokazałam na scenie Voice'a będzie w stanie przekonać któregoś z trenerów do tego, aby dać mi szansę i pokazać się w kolejnym etapie. 

Wybór, którego musiałam dokonać był bardzo trudny, ale moja spontaniczność zdecydowała, że będzie to jednak Michał Szpak. Czas pokaże, co udało nam się wypracować wspólnie z Michałem, więc gorąco zachęcam do obejrzenia kolejnego etapu.

Gratulujemy Justynie i zachęcamy do kibicowania w dalszych zmaganiach. 

Podpytujemy co jeszcze będziemy mogli usłyszeć w jej wykonaniu, jednak jest nieugięta: Nie mogę zdradzić niespodzianki :) Zostaje mi tylko zaprosić do obejrzenia Bitwy i życzyć miłego odbioru.

fot: Kadr z TVOP