metamorfoza3

Poznajcie panią Sylwię, która podczas 4 miesięcznej kuracji w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie straciła 13 kg! Dziś, nasza bohaterka może pochwalić się nie tylko piękną sylwetką, ale także dobrym samopoczuciem i wielką satysfakcją. Sukces ten udało się osiągnąć dzięki systematycznej i wytrwałej współpracy z dietetykiem oraz wsparciu najbliższych. Zmiany, które nastąpiły w tym czasie są niesamowite! Przeczytajcie sami, jak Pani Sylwia wspomina kurację.

met3

Co skłoniło Panią do podjęcia kuracji?

Moja decyzja wynikła po części z postanowienia noworocznego, ale również z chęci posiadania pięknych ubrań, które zawsze były na mnie za małe. Chciałam coś zmienić w swoim życiu, odżywiać się zdrowo, nie dla kogoś, tylko dla samej siebie! Poza tym chciałam poczuć się w swoim ciele tak jak kiedyś, zanim przytyłam.

Jak dowiedziała się Pani o Gabinecie Projekt Zdrowie?

O Gabinecie Projekt Zdrowie dowiedziałam się przeglądając portale społecznościowe. Bardzo zaciekawiły mnie metamorfozy, które były tam zamieszczone.

Co motywowało Panią do wytrwania na diecie?

Myślę, że najbardziej motywowały mnie moje wyniki. Bardzo szybko zaczęłam osiągać niższą wagę. Już po dwóch tygodniach było widać ogromne różnice. Również dzięki Pani dietetyk wytrwałam w tym trudnym dla mnie czasie.

Czego się Pani najbardziej obawiała?

Najbardziej bałam się, że nie dam rady, że te wizyty będą bez sensu, że zmarnuje tylko czas. Obawiałam się również sytuacji, kiedy pojawi się głód, na szczęście tak w ogóle nie było. Czułam się najedzona, a posiłki były pyszne. Wszystko poszło tak jakby z górki. Każdy wspierał mnie w tym czasie i bardzo im za to dziękuje.

Co zmieniło się w Pani życiu po kuracji?

Po pierwsze lepiej się czuje. W końcu mogę kupić sobie to, co mi się podoba. Zaczęłam się lepiej odżywiać, co wcześniej uważałam za coś niemożliwego. Zaczęłam żyć aktywnie. Mimo panującej pandemii nie zrezygnowałam z ćwiczeń domowych. Kuracja ta jest wielkim plusem dla mojego zdrowia.

Czy jest Pani zadowolona z osiągniętych efektów?

Tak!! Jestem bardzo zadowolona. Nie spodziewałam się, że uzyskam takie efekty. Jest to dla mnie wielkie osiągnięcie. Teraz wiem, że można zdobyć dużo, jeżeli tylko się chcę, mocno w to wierzy, a człowiek sam siebie nie oszukuje. Zmieniło się też moje postrzeganie samej siebie i świata.

Jakby Pani zachęciła innych do odwiedzenia naszego Centrum Dietetycznego?

Po pierwsze nie wstydźcie się! Taka wizyta może dużo zmienić w waszym życiu. Projekt Zdrowie będę polecać wszystkim, którzy chcą coś zmienić, gdyż warto przyjść i zdobyć swój cel i żyć zdrowo. Jestem osobą bardzo nieśmiałą, wstydziłam się wizyt, reakcji moich znajomych, ale uwierzcie, że nie warto tak myśleć. Róbcie to dla siebie i własnego zdrowia. Więc jeśli masz problem z wagą nie wahaj się, tylko odwiedź Projekt Zdrowie.

Jeśli pragniesz zawalczyć o lepszą wersję siebie, zapraszamy do gabinetu Projekt Zdrowie, gdzie doświadczony Dietetyk pomoże osiągnąć wymarzone efekty. Każdy może osiągnąć swój sukces!
Oferujemy także możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji, na której dokonasz analizy składu ciała, a nasz specjalista Pani Natalia Krawczycka zaproponuje odpowiednio dopasowaną kurację.
Odważ się na zmiany i zapisz się na bezpłatną konsultację z dietetykiem pod numerem telefonu:
573 430 040
https://nowytarg.projektzdrowie.info/

met4

PROJEKT ZDROWIE - POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

ul. Szaflarska 6

34-400 Nowy Targ

Tel. +48 573 430 040

E-mail: nowytargTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.