kacica czyszczenie

Zakład świadczy profesjonalne usługi takie jak czyszczenie wentylacji i klimatyzacji oraz usługi remontowo-budowlane.

 Za rzetelnie wykonane usługi posiadają w swoim dorobku wiele bardzo dobrych referencji. Wśród znanych marek, z jakimi mieli przyjemność pracować są między innymi: Tauron Ciepło oraz PEC Katowice.

Firma posiada wieloletnie doświadczenie (na rynku od 1991 roku), co czyni ich specjalistami w swoim fachu. Pracują na światowej sławy sprzęcie (firmy Psessovac) i żadne zanieczyszczenia im niestraszne. Dzięki systemowi inspekcji tv można obiektywnie ocenić stan przed czyszczeniem i po wykonaniu usługi.

kacica przedpo

Pamiętajmy, że posiadanie klimatyzacji i wentylacji wiąże się z osadzaniem się w nich zanieczyszczeń i bakterii, przez co wymagają pielęgnacji i czyszczenia. Brak konserwacji urządzenia może doprowadzić do chorób domowników, pracowników i klientów. Nagromadzony na filtrach osad może być wydalany do pomieszczeń, co sprawia, że powietrze jest zanieczyszczone. Tylko profesjonalne czyszczenie zapewni pożądane rezultaty. Firma ponosi pełną odpowiedzialność za jakość wykonanej usługi i udziela gwarancji na wykonane prace.

Panowie zajmują się też czyszczeniem i zabezpieczeniem instalacji centralnego ogrzewania i pieców, kotłów, instalacji cieplnej,wodociągowej, wymienników ciepła i wężownic oraz innych urządzeń. Co ważne – czyszczenie i płukanie instalacji C.O. i W.C., polegające na usunięciu kamienia, rdzy i szlamu – może być wykonane w okresie grzewczym, bez wyłączania instalacji. Efekt jest natychmiastowy.

Czyszczenie skraplaczy amoniakalnych, myjni do butelek, kadzi mleczarskich, komór wędzalniczych to również ich specjalność.

Oprócz profesjonalnej obsługi klimatyzacji firma poleca się do wykonania kanalizacji i prac ogólnobudowlanych. Jako firma z wieloletnią tradycją gwarantują solidne wykonanie robót.

118472507 636943617225301 1734225417207359408 n

Siedziba zakładu znajduje się w Czarnej Górze. Od samego początku działalność prowadzi Krzysztof Kacica.

Firma ceni sobie kontakt z klientem, dzięki czemu możliwe jest przygotowanie optymalnych rozwiązania dla każdego z nich.

Zachęcamy do odwiedzenia fanpage, na którym dostępne są nagrania z wykonywanych prac:

https://www.facebook.com/Profesjonalne-i-ekologiczne-czyszczenie-wentylacji-oraz-klimatyzacji-112023437284603

Obraz 144

mat. promocyjny