q5

Zainteresowanie mobilnymi komputerami marki Apple, z roku na rok rośnie. Nic dziwnego. Wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne z piekielnie szybkimi podzespołami, spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Ile kosztuje MacBookAir, jeden z najchętniej wybieranych?

Apple Macbook -który najlepiej wybrac?

Nie ma wątpliwości, że MacBooki to jeden z najlepszych wyborów. Jednak zanim podejmiemy decyzje, o jego zakupie, powinniśmy ją dokładnie przemyśleć. Przede wszystkim  określmy budżet, jakim dysponujemy, a także przeznaczenie. MacBook występuje w trzech rodzajach:

  • MacBookAir - to lekki, niezwykle poręczny model, od którym ukryto doskonałe podzespoły. Dedykowany przede wszystkim osobom, które pracują nie tylko z domu, ale również innych miejsc. Sprawdzi się jako narzędzie pracy copywriterów, wirtualnych asystentek, grafików oraz fotografów.
  • • MacBook - to uniwersalny laptop, który sprawdzi się nie tylko do pracy, ale również do rozrywki
  • • MacBook Pro - stworzony z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, którzy szukają sprzętu z naprawdę wysokiej klasy podzespołami. MacBook gwarantuje maksymalny komfort zarówno rozrywki, jak i pracy.

Wybór konkretnego modelu zależy przede wszystkim od naszych preferencji. Jeśli potrzebujemy naprawdę dobrego sprzętu do pracy, który zapewni nam doskonałą wydajność, to MacBookAir i Pro będą najlepszym rozwiązaniem.

Ile kosztuje MacBookAir?

MacBook, podobnie jak reszta urządzeń marki Apple, nie należy do najtańszych sprzętów. Sam MacBook Pro to kwota od 6000 do nawet 20000 tysięcy złotych. A wszystko zależy od wersji, na którą ostatecznie się zdecydujemy. Różnią się one między sobą m.in. pamięcią masową SSD czy też procesorem. Natomiast MacBookAi kosztuje od 4000 do 7000 złotych. W najtańszej wersji to wydatek rzędu 4000 złotych.

Oczywiście wybór zależy od własnych preferencji i od naszych oczekiwań. W wielu przypadkach wystarczy wersja podstawowa, czyli ta najtańsza. Mimo dość wysokiej ceny, MacBookAir to sprzęt, który jest wart każdej złotówki. A to wszystko za sprawą piekielnie dobrych podzespołów, które zapewnią maksymalny komfort użytkowania oraz przyjemność użytkowania i to przez długie lata.

MacBookAir – czy warto go kupić?

MacBookAir od giganta z Cupertino  to model, w który warto zainwestować.  Można śmiało pokusić się o stwierdzenie, że to jeden z najlepszych notebooków, który sprawdzi się do wszystkiego. Najnowsze rozwiązania technologiczne, piekielnie dobre podzespoły sprawiają, że nawet najbardziej wymagający użytkownicy nie mają się do czego przyczepić.

Niewątpliwe jego atutem jest lekka konstrukcja oraz poręczność. Dzięki temu, możemy go wziąć ze sobą dosłownie wszędzie, co przydaje się szczególnie przy pracy zdalnej. A korzystanie z niego to sama przyjemność.

Na jego korzyść przemawia również bateria, która pozwala korzystać z niego na jednym ładowaniu aż przez 12 godzin. MacBook doskonale sprawdzi się jako narzędzie pracy fotografów, fleerancerów, copywriterów czy grafików.