Grafika FB

Jeśli szukacie pomysłu jak spędzać letnie wieczory w Rabce-Zdroju, to koniecznie wybierzcie się na Rabczańskie Kino Plenerowe. Czekają na Was filmowe Hity ostatnich lat!

Kiedy?

27-29 sierpnia 2021 roku, już od godziny 20:00, a w pierwszy dzień od 19:00 będziemy czekać na Was przy wejściu na teren kina plenerowego! Pokaz filmu w pierwszy dzień wystartuje o 20:00, a zakończy się mniej więcej o 22:00 natomiast pokazy w kolejnych dniach będą się rozpoczynać o 21:00, a kończyć mniej więcej o 23:00.

Gdzie?

Rabczański Amfiteatr (ul. Chopina 17, Rabka-Zdrój). Wejście od strony Deptaku!

Bilety

Bilet wstępu na Rabczańskie Kino Plenerowe wynosi symboliczne 5 zł. Jedynym miejscem, gdzie można nabyć bilet będzie brama wejściowa na wydarzenie. Sprzedaż rozpoczyna się 1h przed zaplanowanym startem pokazu filmowego.

Repertuar

27 sierpnia – film animowany „SING” (2016) 0+. W świecie zamieszkanym przez zwierzęta teatr prowadzony przez koalę Bustera Moona (Matthew McConaughey) popada w tarapaty. Kochając teatr, zrobi on jednak wszystko, by go ocalić. Ostatnią szansą na przetrwanie jest wielki konkurs, który pomoże odnaleźć najpiękniejszy głos świata. Głos, który ocali teatr.

28 sierpnia – musical filmowy „MAMMA MIA” (2008) 12+ Film opowiada historię młodej i ślicznej Sophie (Amanda Seyfried), która niebawem ma wyjść za mąż. ... Sophie (Amanda Seyfriend) jest młodą dziewczyną wychowywaną tylko przez matkę (Meryl Streep). Dziewczyna ma tylko jedno małe marzenie, chce, aby jej ojciec pojawił się na jej zbliżającym się ślubie.

29 sierpnia – komediodramat „W CHMURACH” (2009) 16+ Życie Ryana to ciągła podróż, jego mieszkanie to tylko puste miejsce. Podczas jednej z podroży poznaje Alex (Vera Farmiga) i zaczyna myśleć o zmianie stylu życia. ... Pewnego dnia, na drodze Binghama staje Alex (Vera Farmiga), która zmusza go do refleksji nad sobą i własnym życiem.

Jak dbamy o bezpieczeństwo?
Przy wejściu na teren kina plenerowego każdy uczestnik będzie proszony o zdezynfekowanie rąk.