konkursczołoppuz

Instytut Techniczny Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu zaprasza wszystkich studentów architektury, kierunków artystycznych oraz kandydatów na studia o wspomnianym profilu do udziału w konkursie pt. „Maksimum DESIGNu, optimum folku”.

 Laureat pierwszego miejsca otrzyma 5 tys. zł, a dodatkowo projekt zostanie zrealizowany w inwestycji Białka Spa & Resort. Działania konkursowe będą zwieńczone wykonaniem profesjonalnej sesji zdjęciowej realizacji zwycięskiego projektu, opublikowanej w Tatra Premium Magazine, luksusowym magazynie o produktach, miejscach i usługach z regionu Podhala i Podtatrza (tatramagazine.pl)

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Na stronie konkursowej znajduje się dokumentacja techniczna, rzuty wnętrza konkursowego oraz  niezbędne dokumenty,  które należy przesłać wraz z projektem konkursowym  na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Jury konkursowe będzie brało pod uwagę: innowacyjność zastosowanych rozwiązań,  kreatywność, utożsamienie się z kontekstem miejsca, charakter subtelnego nawiązania do regionu podhalańskiego  oraz jakość wizualizacji i dokumentacji technicznej.

NAGRODY W KONKURSIE

I miejsce - kwota 5.000,00 PLN oraz realizacja projektu wnętrza apartamentu w inwestycji Tatrzański Resort

II miejsce - 2.000,00 PLN,

III miejsce - 1.000,00 PLN.

Najlepsze prace zostaną opublikowane na stronie kierunku architektura Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu.

 Fundatorem głównej nagrody w wysokości 5 tys. zł jest Firma Projektowo-Budowlana ARCHI-Projekt Sp.j. M.Bentkowski, M.Kopeć, która również zrealizuje zwycięski projekt.

Regulamin oraz formularz zgłoszenia do konkursu dostępne są na stronie: https://ppuz.edu.pl/konkurs-pt-maksimum-designu-i-op.html oraz w załączeniu, podobnie jak szczegółowe informacje na temat konkursu oraz plakat.

Zespół Centrum Marketingu

PPUZ w Nowym Targu