edukacja jutra ogo

 Wyróżnienie w konkursie Edukacja Jutra zdobyła pani Ewa Kempska. Gratulujemy!

 Konkurs Edukacja Jutra miał na celu promowanie najciekawszych pomysłów na lekcje online. Dlatego zaprosiliśmy pasjonatów edukacji i nauczycieli do nadsyłania scenariuszy autorskich lekcji. Chcieliśmy pokazać, że niezależnie od przedmiotu, zajęcia prowadzone poprzez platformy internetowe mogą być ciekawe, oryginalne i inspirujące - informują organizatorzy.

 

Na Konkurs wpłynęło ponad 120 zgłoszeń! 

Jak podkreślają organizatorzy wybór laureatów nie był łatwy, ponieważ każdy ze scenariuszy był wyjątkowy i oryginalny. W skład jury oceniającego nadesłane zgłoszenia wchodzili nauczyciele, eksperci i przedstawiciele Fundacji PFR oraz Centralnego Domu Technologii: Zyta Czechowska, Barbara Halska, Jolanta Okuniewska, Magdalena Grzankowska, Sebastian Mackiewicz oraz Anna Sokołowska.

Zwycięzcy otrzymają nagrody finansowe oraz możliwość realizacji lekcji według własnego scenariusza w Centralnym Domu Technologii w Warszawie.

 

Pani Ewa zaprezentowała scenariusz do lekcji edukacji wczesnoszkolnej, pt.  "Mapety ze skarpety". Na codzień pracuje w Szkole Podstawowej im. Andrzeja Skupnia-Florka w Gliczarowie Górnym. Prawdziwa pasjonatka pracy nauczycielskiej szkoli się z najlepszymi w ramach EdisonTeam.pl. Planują też wspólny projekt.

Gratulujemy!

 

fot: Edukacja Jutra